מגזין

הסיפור של DOLCE & GABANA

משקפי שמש

כששני חברים מחליטים לתפור בגדים

כשהקימו דומינקו דולצ’ה וסטפאנו גבאנה את חברת האופנה הקטנה שלהם אי שם באמצע שנות השמונים של המאה הקודמת, הם לא שיערו כי חברת האופנה הקטנה שלהם תהפוך כעבור כמה עשורים בודדים בלבד, לאחת ממעצמות האופנה הגדולות בעולם.

הצמד העליז הזה, שהכניס רוח חדשה לעולם האופנה עם עיצובים ייחודיים ומרהיבי עין, הפך עד מהרה לשם נרדף להצלחה אופנתית, ומיטב כוכבי הוליווד וסלבריטאים מרחבי העולם, החלו רוכשים ביגוד ואביזרי אופנה של השניים כסמל למעמד והצלחה כלכלית שלא לדבר על אמירה אופנתית חדישה ופורצת דרך. אולם מעבר לאמירות האופנתיות ולעיצובים התמחתה חברת DOLCE & GABANA בעיקר באיכות הפריטים אותם עיצבה. איכות ללא פשרות שעד היום קשה למצוא לה מתחרות בעולם האופנה העילית.

DOLCE & GABANA כבר לא רק שמלות וחליפות

עם השנים הרחיבו השניים את פעילות החברה, והחברה החלה לפנות לאפיקי אופנה חדשים, כמו בשמים לאישה ולגבר, ובשנים האחרונות החלה לייצר אקססוריז איכותיים המלווים את בגדי החברה. בין המוצרים המפורסמים של DOLCE & GABANA בולטים משקפי השמש של היצרנית המובילה, כשממש כמו בבגדים שלה, מתבדלת בעיצובים ייחודיים תוך שמירה קפדנית ביותר על איכות המוצר הסופי.

משקפי שמש DOLCE & GABANA

בישראל שטופת השמש, משקפי שמש אינם רק עוד אביזר אופנתי הנלבש לצרכי תצוגה, אלא מוצר בייסיק יומיומי שקשה למצוא ישראלי שאינו משתמש בו. הישראלים למדו בעשורים האחרונים את חשיבות משקפי השמש לבריאות והמודעות לצורך בעדשות איכותיות עלתה עם השנים, עד שכיום קשה למצוא ישראלי המתפשר בנושא איכות העדשה של משקפי השמש שלו.

UV הקרניים הכי מסוכנות שתפגשו בסביבה

בעולם הצרכני של המאה ה-21 עם כניסתן לשוק של יצרניות סיניות המוציאות חיקויים הדומים כמעט במאת האחוזים למקור, עדיין נשארים הישראלים נאמנים למשקפי השמש המקוריים של החברות הגדולות, ובתחום זה קשה לראות ניסיון לחסוך שכן מדובר בבריאות ממשית הנפגעת כתוצאה מחיסכון כזה. משקפי השמש של DOLCE&GABANA מקוריים הנמכרים ברשתות האופנה ובחנויות האופטיקה המובחרות, מבטיחות מוצר איכותי מן המעלה הראשונה, עם איכות חומרי גלם הטובים בעולם, עיצוב אופנתי מרשים, ואיכות עדשה מקסימלית.

משקפי שמש דולצה גבנה עם מסנני קרינה UV

חשוב לדעת כי חדירת קרני UV אפילו ברמה של אחוז יחיד מהווה סכנה ממשית לעיתים בלתי הפיכה ליכולת הראיה של חובש המשקפיים. ב- DOLCE & GABANA מודעים לרמה הנדרשת ממשקפי שמש איכותיים, ודואגים כי כל זוגות המשקפיים שלהם יעמדו במקסימום הדרישות המחמירות ביותר בענף, לכן בקניית משקפי שמש של DOLCE & GABANA אתם מבטיחים לעצמכם לא רק מוצר יפה, אלא גם שמירה מירבית על העיניים שלכם ועל בריאותכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.