עדשות מגע
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

פריטים 1-12 מ38

עמוד
לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

פריטים 1-12 מ38

עמוד
לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

 עדשות  מגע – החופש לבחור 

עדשות מגע נועדו להחליף את משקפי הראייה לפרק זמן קצר או למשך יממה שלמה. מי שיבחר עדשות יומיות/ חד פעמיות/ חודשיות או מולטיפוקל - יוכל לשים בצד את המשקפיים ולהנות ממגוון פעילויות מהנות ללא הרגשה של פריט מיותר שמונח על הפנים. חופשי זה לגמרי בלי משקפיים! מי שמחפש עדשות מגע או רוכש אותן, יודע עד כמה כיפית ההרגשה החופשית ממשקפיים. העדשות אינן מורגשות ולא מכבידות על הפנים, הן ניתנות להחלפה מהירה ולעיתים מספקות חן ויופי בעיקר כאשר הן שקופות וגם בזמן שבוחרים עדשות מגע צבעוניות. מי שירכוש מוצר איכותי באריזה מתאימה ובכמות הדרושה, יוכל להנות ממגוון יתרונות כמו החופש לבלות ולנהל את חיי היום יום בלי משקפיים או מהיכולת לבצע פעילויות ספורטיביות החל מאימון אירובי וריקוד עד לאומנויות לחימה, ריצה, אימוני כוח וכולי. בין היתר כיף יותר לצאת לבלות בערב ללא משקפיים ובטח שנעים יותר לבלות את הזמן הפנוי ללא צורך בעזרים אופטיים. בחרו את המוצרים המתאימים לכם ולצרכים שלכם ושימו לב כי הם מתאימים לשימוש שלכם. לצד כל מוצר ישנו פירוט אודות אופי המוצר, אופן השימוש, כמות העדשות ושאר פרטים. אז זה הזמן לבחור בחופש ממשקפיים ולהנות מאיכות חיים והרגשת שחרור!

להיות עם ולהרגיש בלי  – עדשות מגע 

נתנו לכם כמה סיבות טובות להניח את המשקפים בצד ולעבור לעדשות. עכשיו השתחררו עם מה נכון עבורכם. לא משנה אם התחשק לכם להחליף את צבע העיניים שלכם או ללכת עלה הלוק הטבעי הנה כמה אופציות העומדות לפניכם: עדשות מגע יומיות, ישנם אופטימטריסטים שטוענים כי ככל שמחליפים את עדשות המגע בתדירות גבוהה יותר כך לא מצטברים עליהן שקעים שעלולים להוביל לתגובות אלרגיות ולגרום לסיבוכים. עדשות מגע דו שבועיות, עדשות מגע המיועדות לשימוש חוזר. קל יותר לתחזק. עדשות מגע חודשיות,  מספיק לכם לכל החודש. מתאימות ליום ולילה. יש לנו גם עדשות מגע מולטיפוקל ועדשות מגע צבעוניות לכל החודש. 

עדשות מגע – במיוחד לימי הקורונה 

החובה ללכת עם מסיכה בכל מקום לא תעלם מהעולם בזמן הקרוב. כל מי שמרכיב משקפיים מכיר את התחושה לא הנעימה של אדים בזגוגיות המשקפיים. ככה זה, הקורונה נותנת לכם עוד סיבה להשתחרר עם עדשות מגע.  עדשות מגע הן חופש מהאדים במשקפים, הן חופש לגעת במשקפים ואחר כך בפנים. עדשות מגע הן הדרך הקלה ביותר להבטיח לכם חופש לידיים ולעיניים. 

עדשות מגע החופש להשתחרר ולהחליף צבע עיניים

בא לכם עיניים ירוקות כמו חתול או שחורות כמו ערפד, בא לכם עיניים כחולות כמו הים או חומות כמו שקדים. במיוחד למחפשים שחרור מסוג אחר תוכלו לרכוש עדשות מגע צבעוניות להרגיש אחרים. יש לנו עדשות מגע צבעוניות לשימוש יום יומי או שימוש חוזר אפילו עדשות מגע צבעוניות מולטיפוקל. 

עדשות מולטיפוקל – לא צריך לבחור רחוק או קרוב 

עדשות מולטיפוקל הן פתרון קל ונגיש לראייה לטווח רחקו ולראייה לטווח קרוב. בעולם עדשות המגע ישנן שתי שיטות מקובלות – שיטת המונווזי'ן בה בעין אחת העדשה היא לרחוק ובהעין השנייה העדשה לקרוב. השיטה השנייה החדשה יותר מבוססת על התכווצות האישונים. עדשת המגע המולטיפוקלית בנויה בדיוק כדי להתאים את האיזורים לתנועות אלה של האישון.

עשינו לכם חשק לעדשות מגע - אז קדימה לעבודה בחרו מה נכון לכם, הזינו את המספרים , צאו מהמסגרת ותשחררו