מגזין

תקנון

תקנון

מדיניות החזרת סחורה ביטול הזמנה, החזרה והחלפת מוצרים לקוח רשאי לבטל את ההזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן"). חריג לכך הם המוצרים להם ניתנת אחריות רחבה יותר – "אחריות להתאמה" – המעניקה זמן ביטול ארוך יותר והחזר כספי מלא (ללא דמי ביטול, למעט דמי שילוח אם היו). ביטול ההזמנה יעשה מיום עשיית ההזמנה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן, לפי המאוחר מביניהם; ביטול הזמנה יעשה בכתב באמצעות הפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני לאתר או טלפונית בהזמנה דרך שירות הלקוחות ובלבד שדבר הביטול יאושר על ידי החברה. בביטול הזמנה לפי הכללים לעיל, לא יחויב הלקוח אלא בדמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר המוצר או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם, בתוספת דמי המשלוח ללקוח, אלא אם יקבע אחרת בחוק. באחריות הקונה לדאוג כי הפריט יוחזר שלם ותקין, באריזתו המקורית וארוז כך שתמנע פגיעה במוצר. המוצר ישלח באופן אותו יוגדר ויוסכם מראש. הלקוח יהיה אחראי לכל נזק שייגרם למוצר עקב אריזה רשלנית וכן לכל נזק שייגרם למוצר כאשר המוצר יהיה בחזקתו. במידה ויוחזר מוצר פגום, המוצר לא יתקבל במחסני החברה, הלקוח יעודכן טלפונית או בכתב לכתובת הדואר האלקטרונית והמוצר יוחזר ללקוח מבלי שתהיה לו אפשרות להחזירו. הלקוח יקבל את ההחזר הכספי בגין רכישת המוצר בהתאם לאופן התשלום שבו ביצע את הרכישה. במידה וביצע את הרכישה באשראי – ההחזר ינתן בכפוף לנוהלי חברת האשראי באמצעותה רכש את המוצר, הסכום ששולם יוחזר באמצעות זיכוי כרטיס האשראי ששימש ברכישה ובאותו אופן (תשלומים). בכל מקרה יעודכן הזיכוי בחודש העוקב לתאריך קבלת המוצר במשרדי החברה. לא ניתן להחזיר או להחליף מוצר שהוזמן עבור הלקוח מחו"ל, אלא באישור מראש. עבור הזמנות שבוצעו דרך אתר האינטרנט בלבד – אתר האינטרנט שומר לעצמו את הזכות להפסיק בכל עת, על פי שיקול דעתו הבלעדי, את הפעילות באתר האינטרנט ו/או לבטל מכירה (לפני או לאחר סגירתה). אתר האינטרנט רשאי לבטל הזמנה כולה או חלקה: אם נפלה בהצעת המחיר טעות סופר כלשהי; במידה ויתברר כי ההזמנה לוותה בפעילות בלתי חוקית של הקונה ו/או צד ג' כלשהו. כאשר העסקה בוצעה שלא כדין ושלא על פי תקנון זה. אם ההזמנה בוצעה ללא פרטיו המלאים/מדויקים של מבצע ההזמנה. אישור על ביטול המכירה יימסר לקונה בטלפון ו/או בכתב לכתובת הדואר האלקטרוני אותה ציין בעת ביצוע ההזמנה. במידה והתגלה כי המוצר אזל מהמלאי, רשאית החברה לבטל את ההזמנה או להציע מוצר חלופי שווה ערך. בוטלה הזמנה כאמור החברה לא תהיה אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר. החלפת מוצר תתאפשר עד 14 יום מיום רכישתו.‭‮

 

השימוש באתר אינו כרוך ברישום או במסירת פרטים ומידע אישי. עם זאת, אזורים ומדורים שונים באתר, כגון האזור המיועד למשקפיים אופטיות או עדשות מגע ואחרים מבקשים רישום לאתר לקבלת הנחות ואחרים. .

השדות שחובה למלא יסומנו במפורש. ללא מסירת הפרטים המתבקשים בשדות החובה לא תוכל להירשם באזור הרלבנטי באתר. עליך למסור רק פרטים נכונים, מדויקים ומלאים ואתה מאשר בזאת את נכונות הפרטים שמסרת. הפרטים והמידע האישי שתמסור, וכן פרטים נוספים אודות שימושך באתר (כמפורט בהמשך מדיניות זו), יישמרו על-ידי האתר.

 

אינך חייב על-פי חוק למסור את הפרטים והמידע האישי. מסירתם תלויה בהסכמתך וברצונך החופשי – אולם מסירת פרטים שגויים, או אי מסירת מלוא הפרטים הנדרשים, עלולים למנוע ממך את האפשרות להשלים את הרישום או להשתמש בחלק משירותי האתר, לפגוע באיכות השירות הניתן לך וכן לפגוע ביכולת ליצור איתך קשר, במידת הצורך.

כאשר אתה מוסר מידע אישי של צד שלישי, אתה מצהיר כי קיבלת את הסכמתו המפורשת למסירת המידע לאיגוד, לשם השימוש במידע זה בהתאם למדיניות זו.

 

הרוכש יהיה רשאי לבחור במספר אפשרויות משלוח המוצעות באתר:

איסוף עצמי – באפשרות של איסוף עצמי בעת ביצוע ההזמנה (במידה וקיימת אפשרות כזו לגבי המוצר שרכש) ניתן לאסוף מהחנות בשעות הפעילות ללא עלות בכתובת וייסלברגר 7 נתניה

. במקרה של איסוף עצמי האחריות על המוצר תחול על הלקוח החל ממועד קבלת המוצר לחזקתו.

שליח עד הבית – המחיר באתר הינו למשקל של עד 1 ק"ג בלבד.

מועד אספקת המוצרים יתבצע בהתאם עם חברת השליחויות", החברה המשלחת. ימי אספקה- 1-5 ימי עסקים תלוי בסיווג היישוב לפי טבלת ימי אספקה לסיווג יישובים.

בנוסף ניתן לקבל בדואר רשום 5-14 יום הלקוח יקבל מספר משלוח ויעקוב מול דואר ישראל

 

הרשמה:

על מנת לרכוש בטל אופטיקה עלייך להירשם תחילה לאתר (אל תדאגי, זהו תהליך קצר ופשוט שבסופו תהיי חברת מועדון שחשופה לכל המבצעים והעידכונים שלנו).".

 

קנייה בטוחה:

אצלינו בטל אופטיקה מייחסים חשיבות מריבית לאבטחת מידע והאתר נבנה תוך חשיבות רבה לכללים בדבר אבטחת המידע והפרטיות באינטרנט ובאתר מסחר אלקטרוני בפרט.

על מנת לשמור על פרטיות ואבטחת המידע, סליקת כרטיסי האשראי באתר מבוצעת ע"י מערכת הסליקה של חברת טרנזילה, חברה הפועלת בהתאם לתקני האבטחה המחמירים של חברות כרטיסי האשראי (PCI DSS). החברה נוקטת באמצעי הזהירות המקובלים על מנת לשמור על אבטחת וסודיות המידע לרבות שימוש בפרוטוקול SSL להצפנת המידע.

אמצעי אבטחה:

חשבונך בטל אופטיקה והמידע בו מוגנים בסיסמא. שימי לב שאת לא מספקת את הסיסמה שלך לאף אחד אחר. אנחנו לעולם לא נבקש את הסיסמה שלך בהודעות הדואר אלקטרוני שאת מקבלת. יש לזכור להתנתק מהחשבון שלך ולסגור את חלון הדפדפן שלך כאשר את מסיימת לגלוש  באתר.

 

איסוף נתונים:

כאשר את מבקרת בטל אופטיקה, אנו עשויים לאסוף ולאחסן מידע מהגלישה שלך כגון נתונים סטטיסטיים על דפים נצפים, תנועה אל טל אופטיקה והחוצה. נתוני מודעות, כתובת IP, מידע סטנדרטי ומידע מחברות אחרות, כגון נתונים דמוגרפיים וניווט.

בהקשר לשימוש בטל אופטיקה, אנו עשויים לאסוף ולאחסן המידע האישי הבא: * כתובת דואר אלקטרוני ופרטי קשר כמו שם, כתובת, תאריך הלידה ומספר טלפון.* כל מידע לגבי עסקאות על בסיס הפעילות שלך ; * בכל תכתובת שנשלחה אלינו;* מידע פיננסי, כגון פרטי כרטיס האשראי נשמר אך ורק אצל חברת האשראי ולא בשרתי החברה!!

שימוש בנתונים:

המטרה העיקרית שלנו באיסוף מידע אישי היא לספק לך חוויה בטוחה, חלקה, יעילה ומותאמת אישית. אתה מסכים כי אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלך ל:* לספק את שירות הלקוחות והתמיכה שבקשת; * לפתור מחלוקות ובעיות;
* למנוע פעילות לא חוקית ולאכוף את תנאי ההגבלות שלנו;
* אישית, למדוד ולשפר את השירותים ואת התוכן והפרסום שלנו;
* ליידע אותך על השירותים שלנו, שיווק ממוקד, עדכונים ומבצעי קידום מכירות;
* להשוות מידע ולאמת אותו עם צדדים שלישיים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *